نیاز اولیه‌ی شروع هر کسب و کار در زمینه های مختلف، تحقیق و جمع آوری اطلاعات کامل در آن زمینه می‌باشد که مستلزم صرف هزینه و زمان می باشد. تیم دکترکد از همان ابتدای پروژه با ارائه مشــاوره و اطلاعــات در زمینه کسب و کار مورد نظرتان، همراه شما می‌باشد.

مشــاوره رایــــگان

مشــاوره رایــــگان

دومین مرحله از راه اندازی یک کسب و کار موفق، نیازسنجی و تعیین هدف برای پیشبرد هرچه بهتر آن می‌باشد. یکی از مهم‌ترین دلایل شکست کسب و کارهای جدید، نداشتن اطلاعات کافی و هدف‌مند نبودن آن می‌باشد. تیم دکترکد با نیازسنجی دقیق و ارائه راهکارهای مختلف، در کنار شماست.

نــیازسنجـــی

نــیازسنجـــی

پس از مشاوره و نیازسنجی در مورد کسب و کارتان، حال زمان پیاده‌سازی و اجرا‌ء کسب و کار می‌باشد. تیم دکترکد در این زمینه نیز با ارائه طرح‌های مختلف، دامنه انتخاب شما را گسترش می‌دهد و با استفاده از بروزترین تکنولوژی‌های موجود، ایده شمارا به یک کسب و کار واقعی تبدیل می‌کند.

پیـاده‌سـازی و اجــرا

پیـاده‌سـازی و اجــرا

پشتیبانی و نگهداری از کسب و کار، امری بسیار ضروری می‌باشد. تیم دکترکد در راه رسیدن شما به هدف‌هایتان، همراه و پشتیبان شما و کسب و کارتان خواهد بود و رضایتمندی شما بهترین موفقیت برای ما می‌باشد.

پــشتیبانی و نگـهداری

پــشتیبانی و نگـهداری

مشتریان ما

لیست تعدادی از مشتریان ما که مفتخر بوده‌ایم در این چند سال فعالیت خود با آن‌ها همکاری داشته باشیم

کسبانه-لوگو
رفاه دانش - لوگو
سینا-تیک
پیشگیری نوین-لوگو
شماره های ماندگار-لوگو
ساخت بازار-لوگو
تیک دنت-لوگو
اسپنداد-لوگو
مینیاتل-لوگو
هتل حلما-لوگو
ایران شیمی-لوگو
روزهای طلایی ایران-لوگو
نوش-لوگو
آراتن-لوگو
استیوس مالزی-لوگو
۱۰اکسپو-لوگو
پویانش-لوگو
آموزا-لوگو
خدمات ما
نمونه کارها
تیم دکترکد

با افتخار، دکترکد در سال های آتی با تلاش و پشتکار مضاعف توانسته رضایت مشتریان گرامی را جلب نماید و این بزرگترین موفقیت برای ما می‌باشد.

ارتباط با ما

جهت ارتباط با دکترکد و یا نیازسنجی و مشاوره رایگان، می توانید از طریق زیر اقدام نمایید

  • 0902 823 85 56
  • info@dr-code.ir
درباره ما

فعالیت رسمی تیم دکتر کُد در سال 1393 در زمینه‌ی نیازسنجی، طراحی و توسعه‌ی وب‌سایت آغاز شد. در راستای رسیدن به اهداف و پیشرفتهای روزافزون در برابر چالشهای بزرگی که بر سر راه این تیم قرار گرفت، توانسته‌ایم با افتخار در سالهای متوالی، وظیفه خود را در زمینه‌ی خدمت‌رسانی به هموطنان گرامی و صاحبان کسب و کار ارائه ده‍یم و سربلند از این راه پُر پیچ و خم بیرون آییم.

با افتخار
دکترکد